Registrovaní závodníci do TBC série 2018

Kat.St.č.Příjmení a jménoRNKlubová příslušnost - TeamVar.sym.Placeno
MK41Klicman Adam2004Cycling academy Tábor134Ano
MKKubík Adam2003Cycling acdeademy Tábor151Ne
MK40Witkowski Marek2003Biketime Bulls Písek47Ano
MK39Vlasatý Jakub2003Biketime Bulls Písek58Ano
MK121Novák Pavel2004RBB Investu149Ano
MKKovaříček Dominik2003CK Jihočeské naděje64Ne
MK42Härtel Jakub2004G.Benedikt Švec CT Želeč107Ano
MK37Hynšt Štěpán2004GS cykloteam Jistebnice17Ano
MK102Podzimek Ondřej2004G. Benedikt Švec CT Želeč77Ano
ZK34Kotlínová Simona2003Biketime Bulls Písek62Ano
ZK36Nováková Kristýna2004GW Jihotrans6Ano
ZK35Minaříková Klára2003Biketime Bulls Písek27Ano
MJ100Ledecký Filip2001ČEZ Cyklo Team Tábor13Ano
MJ115Grym Tadeáš2001Cycling Academy Tábor95Ano
MJ113Stibal Adam2001Cycling Academy Tábor88Ano
ZJ29Šafaříková Klára2002ČEZ Cyklo Team Tábor18Ano
ZJ32Hazová Michaela2001Kola Bakus22Ano
ZJ31Macháčková Barbora2002GS cyklo team Jistebnice124Ne
ZAVejslikova Markéta1984Pelhřimov5Ne
ZA30Foltová Helena1979RPR Římov67Ano
MA28Vochoska Jan1999Prodoli Racing Team121Ne
MA13Bouda Jan1991Jiskra Třeboň9Ano
MA1Novotný Oldřich1991CT Weber39Ano
MA3Smola Lukáš1992TOI TOI Cykloklub Slaný113Ano
MA19Kudlák Tomáš1993Galaxy Cyklošvec STEVENS118Ano
MA15Němeček Aleš1991PROMPT 2 go! team14Ano
MA23Tuček Jan1990CK RBB Invest19Ano
MAOupic Zdeněk1993SportRaces-Isaac Team128Ne
MA16Černohorský David1996AC Sparta Praha24Ano
MA4Koblic Radek1993ČEZ Cyklo Team Tábor68Ano
MA120Mitas Lukáš1992CT Weber111Ano
MA94Klimt Šimon1991DEFEKT crew140Ano
MA99Majerčak Tomáš1989Jiskra Třeboň8Ano
MA109Gramblička Matouš1994CT Weber46Ano
MB24Hynšt František1979GS cykloteam Jistebnice117Ano
MB8Zikmund Petr1983CT Weber1Ano
MB5Staněk Pavel1982Apex Bike Tábor51Ano
MB93Stropnický Ondra1987Prodoli Racing Team123Ano
MB97Sirový Miloslav1988Český Krumlov131Ano
MB2Boubal Martin1984CK Příbram Fany Gatsro2Ano
MB11Rotbauer Tomáš1983CT Weber10Ano
MB17Šíp David1987Cycling Academy Tábor83Ano
MB14Havel Josef1982STATIKA J.S.K.K.91Ano
MB9Hyšpler Robin1986Prodoli Racing Team15Ano
MB12Eremka Petr1987Team Basso20Ano
MB108Holan Petr1988CT Weber45Ano
MB110Jenšík Jan1988BIG SHOCK TEAM60Ano
MB119Kepka Tomáš1984CT Weber116Ano
MBPtáčník Filip1981C. K. BICISPORT144Ne
MBHorák Josef1981Algheroteam21Ne
MC21Ploner Robert1977RPR Římov43Ano
MC38Juráň Karel1976Diablo152Ano
MC18Dvořák Petr1974Velo Dvorak59Ano
MC6Viktora Jan1978SB Cyklo Olympia87Ano
MC103Zavadil Libor1975VELO Dvořák110Ano
MC122Veselý Miloš1973Truxxxik cycling143Ano
MCCupal Jakub1975Praha154Ne
MC10Novák Václav1974GW Jihotrans7Ano
MC117Mrkvica Tomáš1977CT Weber97Ano
MC107Beneš Martin1973CT Weber38Ano
MC111Plachý Jan1974CT Weber73Ano
MC20Lebeda František1977BIKEFACTORY Strakonice93Ano
MD95Míka Oldřich1968Galaxy Cyklošvec STEVENS104Ano
MD7Pechouš Miroslav1966SB Cyklo Olympia23Ano
MD33Kříž Jiří1968Cykloextra Cannondale team52Ano
MD112Strnad Ivo1964Skibikecentrum.cz79Ano
MD22Mestek Míra1966SP KOLO Specialized32Ano
MD96Martinovský Josef1963Plzeň80Ano
MD25Feferle František1961SB Cyklo Olympia103Ano
MD27Klabouch Jan1959AC Sparta Praha33Ano
MO45Jaroš Sebastian2016Stevens Bikes - EMILIO SPORT35Ano
MO44Svatoš Jakub2016GS Team Jistebnice132Ano
ZO43Rotbauer Aneta2015CT Weber12Ano
M5123Smrčka Matyáš2013Eurofoam147Ano
M547Sajfrid Dominik2014Strakonice86Ano
M546Polák Matyáš2013Cyklo Atom101Ano
M548Rotbauer David2013CT Weber11Ano
Z5124Smrčková Natálie2014Eurofoam148Ano
M757Zavadil Tobiáš2012G. Benedikt Švec CT Želeč26Ano
M7Vejslík Tobiáš2011Pelhřimov90Ne
M7116Mrkvica Tomáš2012CT Weber96Ano
M761Zelenka Šimon2012Žár, Vacov37Ano
M782Jakeš Albert2012Choustník120Ano
M754Šiška Adam2011Triathlon Team Tábor125Ano
M758Svatoš Adam2011GS Team Jistebnice133Ano
M7105Boubal Eliáš2012Veloclub Boubitsch4Ano
M755Zavadil Mikuláš2011G. Benedikt Švec CT Želeč25Ano
M760Komárek Jakub2012Prodoli Racing Team42Ano
M759Zuzák Patrik2012Radimovice u Želče69Ano
M756Sajfrid Ondřej2011Strakonice85Ano
Z752Plonerová Linda2011RPR Římov66Ano
Z750Rothbauerová Julie2012Biketime Bulls Písek74Ano
Z749Brandová Beata2011Biketime Bulls Písek48Ano
Z751Pazourková Vilma2011Cycling Academy Tábor106Ano
Z753Hronková Tereza2011Biketime Bulls Písek49Ano
M967Herink Lukáš2010Biketime Bulls Písek30Ano
M965Pazourek Tadeáš2009Cycling Academy Tábor105Ano
M968Kořenský Jan2009Cycling Academy Tábor109Ano
M955Zavadil Mikuláš2011G. Benedikt Švec CT Želeč157Ano
M966Vaverka Matyáš2009GO RIDERS Písek44Ano
M9Maxera Filip2009CK Jihočeské naděje63Ne
M973Jakeš Maxim2010Choustník119Ano
M971Komárek Lukáš2010Prodoli Racing Team41Ano
M954Šiška Adam2011Triathlon Team Tábor84Ano
M969Herink Václav2010Biketime Bulls Písek29Ano
M970Nágr Vít2010Sokol Besednice50Ano
M972Vlasatý Vojtěch2010Biketime Bulls Písek57Ano
Z963Jarošová Emílie2009Stevens Bikes - EMILIO SPORT36Ano
Z962Rothbauerová Karolína2009Biketime Bulls Písek75Ano
Z949Brandová Beata2011Biketime Bulls Písek150Ano
Z964Plonerová Barbora2009RPR Římov65Ano
M1181Krešák Jáchym2008Cycling Academy Tábor112Ano
M1178Šiška Matěj2008Triathlon Team Tábor126Ano
M1175Mrázek Jan2007G. Benedikt Švec CT Želeč82Ano
M11114Kukla Jan Frank2007G. Benedikt Švec CT Želeč94Ano
M1179Vašta Ondřej2007G.Benedikt Švec CT Želeč100Ne
M1177Klicman Lukáš2008Cycling academy Tábor135Ano
M1174Nágr Ondřej2007Sokol Besednice40Ano
M11106Hronek Jaroslav2007Biketime Bulls Písek28Ano
M1168Kořenský Jan2009Cycling Academy Tábor56Ano
M1176Švec Přemek2007G. Benedikt Švec CT Želeč72Ano
M1180Jaroš Nikola2007STEVENS BIKES - Emilio Sport76Ano
Z11118Mrkvicová Viktorie2007CT Weber98Ano
Z1189Dušková Adéla2008Biketime Bulls Písek31Ano
Z1183Hrdinová Anna2007Cycling academy Tábor129Ano
Z1190Kotlínová Hana2008Biketime Bulls Písek61Ano
Z1187Horká Veronika2007Biketime Bulls Písek81Ano
Z1188Lišková Viola2007G. Benedikt Švec CT Želeč89Ano
M1380Jaroš Nikola2006STEVENS BIKES - Emilio Sport130Ano
M1365Pazourek Tadeáš2009Cycling Academy Tábor141Ano
M13106Hronek Jaroslav2007Biketime Bulls Písek156Ano
M1392Toman Pavel2005Biketime Bulls Písek70Ano
M1386Svačina Lukáš2005G. Benedikt Švec CT Želeč78Ano
M13101Samec Filip2005IVAR CZ - AUTHOR Team127Ano
M1366Vaverka Matyáš2009GO RIDERS Písek142Ano
M1385Uher David2005Biketime Bulls Písek71Ano
M13104Novotný Ondřej2005Dukla Praha3Ano
M1391Žirovnický Jan2005G. Benedikt Švec CT Želeč92Ano
M1377Klicman Lukáš2008Cycling academy Tábor155Ano
Z1383Hrdinová Anna2007Cycling Academy Tábor108Ano
Z1384Lebedová Kristýna2006Lebedovki Písek115Ano
Z1363Jarošová Emílie2009Stevens Bikes - EMILIO SPORT137Ano