Bulls MTB maraton Kukle

jihoceskymtbpohar.cz
truhlarstvihronek@seznam.cz

Trasa Kat. Závodník Ročník Klubová příslušnost Var.sym. Platba St.čís.
Dlouhá MA30-39 Čtveráček Marek 1987 283 Ne
Dlouhá MA60+ Dimmer Jan 1953 ŠILHAVÝ-RAMALA 354 Ne
Dlouhá MA60+ Dvořák Petr 1942 Fischer SKI Śumava 352 Ne
Dlouhá MA40-49 Formánek Zdeněk 1979 MTB Šumava Riders 308 Ne
Dlouhá MA40-49 Holub Martin 1978 Biketime Bulls Písek 316 Ne
Dlouhá MA18-29 Kolář Kryštof 1996 FRbikes.cz 350 Ne
Dlouhá MA60+ Lenc Jiří 1954 MTB Šumava Riders 365 Ne
Dlouhá MA40-49 Marek Libor 1975 MTB Šumava Riders 286 Ne
Dlouhá MA40-49 Shejbal Jan 1974 353 Ne
Dlouhá MA50-59 Šesták Martin 1969 cyklotrenink.com 358 Ne
Dlouhá MA40-49 Tichý Václav 1978 CBC České Budějovice 361 Ne
Krátká MB36-49 Bartůněk David 1971 CCS BIKE TEAM 356 Ne
Krátká MB19-35 Bartůněk Tomáš 1993 CCS BIKE TEAM 355 Ne
Krátká MB19-35 Bělohlav Radim 1986 363 Ne
Krátká MB50+ Benda Pavel 1968 Expres CZ tufo team Kolín 348 Ne
Krátká MB50+ Černý Vladimír 1952 Olymp Praha 263 Ne
Krátká MB15-18 Košťál Tomáš 2002 Biketime Bulls Písek 333 Ne
Krátká ZB15-18 Kotlínová Simona 2003 Biketime Bulls Písek 322 Ne
Krátká MB50+ Kučera Jan 1969 KC Slavia Praha 345 Ne
Krátká ZB15-18 Minaříková Klára 2003 Biketime Bulls Písek 321 Ne
Krátká MB36-49 Němec Petr 1977 BIKERS team z.s. 317 Ne
Krátká ZB36+ Ondruchová Jana 1976 343 Ne
Krátká MB15-18 Pešička Michal 2003 Biketime Bulls Písek 334 Ne
Krátká MB36-49 Poleščuk Robert 1974 Zajíčkov 258 Ne
Krátká MB15-18 Poleščuk Robert 2004 Zajíčkov 257 Ne
Krátká MB36-49 Rozev Filip 1977 G.Benedikt cykloteam Švec Želeč 344 Ne
Krátká MB15-18 Říha Lukáš 2004 Horažďovice 339 Ne
Krátká MB36-49 Slabý Karel 1975 Biketime Bulls Písek 325 Ne
Krátká MB15-18 Švec Libor 2004 Galaxy Cyklošvec Stevens 357 Ne
Krátká MB19-35 Tichý Jan 2000 GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 364 Ne
Krátká MB15-18 Vlasatý Jakub 2003 Biketime Bulls Písek 329 Ne
Krátká MB36-49 Vlasatý Radek 1972 Biketime Bulls Písek 328 Ne
Krátká MB15-18 Witkowski Marek 2003 Biketime Bulls Písek 327 Ne
Krátká MB50+ Zástava Karel 1969 Aisin Písek 277 Ne
Děti-kola M7-9 Benda Stanislav 2012 Expres CZ tufo team Kolín 349 Ne
Děti-kola M7-9 Dikan Jozef 2012 Čistý sport 347 Ne
Děti-kola M13-14 Holý Filip 2005 Merkur ref Písek 273 Ne
Děti-kola Z10-12 Horká Veronika 2007 Biketime Bulls Písek 319 Ne
Děti-kola M10-12 Hrbek Jiří 2009 Biketime Bulls Písek 331 Ne
Děti-kola Z7-9 Hrbková Tereza 2012 Biketime Bulls Písek 332 Ne
Děti-kola M10-12 Hronek Jaroslav 2007 Biketime Bulls Písek 320 Ne
Děti-kola M10-12 Jiroušek Matyáš 2009 Z bike team Třeboň 351 Ne
Děti-kola Z10-12 Kotlínová Hana 2008 Biketime Bulls Písek 323 Ne
Děti-kola M10-12 Kukla Dominik 2007 ADASTRA Cycling Team 281 Ne
Děti-kola M13-14 Pop Jonáš 2006 262 Ne
Děti-kola Z10-12 Rothbauerová Karolína 2009 Biketime Bulls Písek 318 Ne
Děti-kola M13-14 Špaček Marek 2006 ADASTRA Cycling Team 305 Ne
Děti-kola M10-12 Tichý Kryštof 2009 CK Jihočeské naděje 359 Ne
Děti-kola M7-9 Tichý Tadeáš 2011 CK Jihočeské naděje 360 Ne
Děti-kola M13-14 Uher David 2005 Biketime Bulls Písek 326 Ne
Děti-kola M7-9 Vaněk Michal 2012 CK Jihočeské naděje 266 Ne
Děti-kola M7-9 Vlasatý Vojtěch 2010 Biketime Bulls Písek 330 Ne
Děti-kola M6 Vostrý David 2013 Biketime Bulls Písek 324 Ne
Děti-kola M6 Zelinka Adam 2015 362 Ne
Odrážedla M4 Dikan Daniel 2015 GS cyklo team Jistebnice 346 Ne