Vožický vytrvalostní běh


Trasa Kat. Závodník Ročník Klubová příslušnost Var.sym. Platba Pozn.
14 km ZC Adamcová Andrea 1973 1236 Ano M
14 km MB Aleš Emanuel 1976 PLNEJ PUPEK CB 1160 Ano M
14 km MB Anděl Jaroslav 1973 Chabeřice 1184 Ano M
14 km MB Ardamica David 1976 Běžímpro.cz Centrum Bazalka 1168 Ano M
14 km MA Ardamica David 2001 Běžímpro.cz Centrum Bazalka 1237 Ano S
14 km MA Bartyzal Josef 1984 Tymdejvid 1304 Ne
14 km MA Beran Ladislav 1987 České Budějovice 1289 Ano
14 km MB Bervida Luboš 1977 1185 Ano M
14 km MA Bielik Ondřej 1987 Mladá Vožice 1225 Ano M
14 km ZB Bočková Lucie 1982 Slapy 1166 Ano M
14 km ME Boháč Karel 1947 Liga 2000 Tábor 1308 Ano
14 km MB Brabec Antonín 1973 Zambelli Budweis 1235 Ano L
14 km MB Bresan Vlastimil 1973 1206 Ano M
14 km MB Brothánek Antonín 1972 TC Dvořák České Budějovice 1329 Ano
14 km MA Broža Vojtěch 1985 Tábor 1177 Ano M
14 km MD Bufka Zdeněk 1957 AC Česká Lípa 1309 Ne
14 km MB Buchlovský Petr 1971 Prachatice 1268 Ano M
14 km MD Cinka Ivan 1957 Atletika Benešov 1290 Ano
14 km MB Círal František 1971 Dvory nad Lužnicí 1339 Ne
14 km MD Doležálek Zdeněk 1955 Liga 2000 Tábor 1306 Ano
14 km MB Dostál Zdeněk 1974 Velosport Valenta Scott team Pelhřimov 1216 Ano S
14 km MC Dubják Petr 1970 Jiskra Zruč nad Sázavou 1179 Ano M
14 km MB Dubský Roman 1978 Přibyslav 1195 Ano L
14 km ZC Dušková Jitka 1975 Tábor 1272 Ne
14 km ZC Dvořáková Renáta 1971 Znosim 1232 Ano S
14 km ZA Faladová Lucie 1991 Ústrašice 1203 Ano M
14 km MC Gazda Martin 1968 Jihočeský klub maratonců 1194 Ne
14 km MA Hájek Lukáš 1991 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 1182 Ano L
14 km MA Haruda Lukáš 1983 Kojčice 1277 Ano L
14 km MA Hesoun Tomáš 1987 Čížová 1288 Ano L
14 km ZC Hnízdilová Eva 1974 1211 Ano
14 km MA Houdek Vojtěch 1996 Běžecký klub Bechyně 1165 Ano L
14 km MC Hruška Radek 1965 PAVUS Veselí nad Lužnicí 1257 Ano L
14 km MC Chlup Petr 1963 DVABĚŽCI.CZ 1243 Ano M
14 km MA Jankovský Aleš 1986 1223 Ano L
14 km MB Jánošík Rudolf 1971 Vlašim 1214 Ano M
14 km MB Kasík Konstantin 1978 Afinpol Tábor 1191 Ano M
14 km MB Klimeš Petr 1980 Exit Next Door 1259 Ne
14 km ZB Kolláriková Jana 1984 Běžecký klub Bechyně 1164 Ano S
14 km MA Kopáček Pavel 1984 Bežerovice 1303 Ano
14 km MA Korábik Michal 1982 Tábor 1197 Ano S
14 km MC Krátký Josef 1965 Hvězda Pardubice 1204 Ano XL
14 km ZA Krejčová Jitka 1989 Štefko running team 1157 Ano S
14 km MB Křivánek Petr 1980 Pelhřimov 1276 Ano L
14 km MA Kumar Praveen 1990 Prague 1258 Ano M
14 km MA Kumšta Pavel 1991 SPORTABILITY 1324 Ano
14 km ZA Kumštová Hana 1990 SPORTABILITY 1325 Ano
14 km MB Malínský Bronislav 1975 Rozběháme Česko 1226 Ano L
14 km MB Mansfield James 1975 Kosova Hora 1192 Ano M
14 km MA Marek Vlastimil 1982 Šneci v běhu 1176 Ano L
14 km MD Mrva Pavel 1960 BBK - Popovice 1307 Ano
14 km MA Mügl Jan 1989 #tym dejvid 1305 Ano
14 km ZB Nehonská Jana 1980 1295 Ano
14 km MB Nehonský Zdenek 1980 KALAS Sportswear 1294 Ano
14 km ME Němec Jiří 1948 Atletika Vlašim 1263 Ne
14 km ZD Nováková Martina 1964 Slavia Žižkov - Voláč 1238 Ne
14 km ME Nový Břetislav 1947 SABZO Praha 1231 Ne
14 km ZA Palivcová Linda 1987 Sokol Sudoměřice u Tábora 1271 Ano S
14 km MA Pekař Martin 1991 Lesní Panovníci 1269 Ne
14 km MB Pokorný Petr 1974 BK Dobřejovice 1242 Ano L
14 km MA Prokop Matěj 1986 Clovek Levyt 1241 Ano M
14 km MB Přibyl Ivan 1973 Veselí nad Lužnicí 1302 Ano
14 km MA Rozsypal Martin 1986 Běžecký klub Bechyně 1181 Ne
14 km MB Sedlák Petr 1975 Tymdejvid 1300 Ano
14 km MD Semrád Stanislav 1952 Kardašova Řečice 1299 Ano
14 km MB Sirůček Kamil 1979 Příbram 1252 Ne
14 km ZB Sirůčková Jana 1980 Příbram 1251 Ne
14 km MC Skalka Pavel 1970 CBC Team 1265 Ano M
14 km MB Somogyi Dániel 1979 Trebon 1338 Ne
14 km MD Starý Stanislav 1953 Roubíčkova Lhota 1253 Ano XL
14 km MB Stejskal Pavel 1974 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 1266 Ne
14 km MA Sůsa Jakub 1988 Kanoistika Sedlčany 1215 Ano L
14 km MA Svoboda Martin 2000 Běleč 1256 Ano L
14 km ME Svoboda Václav 1949 Plnej pupek Č.Budějovice 1296 Ano
14 km MC Sýkora František 1963 Dobřejovice 1245 Ne
14 km MB Šafránek Petr 1978 Generation Team 1350 Ne
14 km MA Šibrava Stanislav 1983 Zruč nad Sázavou 1183 Ano L
14 km MC Šimek Miroslav 1966 TC Dvořák Č. Budějovice 1249 Ano XL
14 km MB Šíp Jaromír 1979 TT Tálín 1330 Ne
14 km MB Šteflíček Martin 1975 1311 Ano
14 km MD Tichý Stanislav 1960 SKS Praha 1293 Ano
14 km MA Turek Josef 1989 1156 Ano M
14 km MA Vacek Vojtech 1995 Triatlon team Tábor 1298 Ano
14 km MA Vácha Vojtěch 1994 Světce 1285 Ne
14 km MB Vaněk Jan 1977 TCV-JH 1334 Ano
14 km ZA Vejvodová Kristýna 2000 TSE 1217 Ano S
14 km MD Vorel Jan 1960 Orlando Bananas 1314 Ano
14 km MA Weber Aleš 1983 1198 Ne
14 km MD Zákostelecký František 1955 Mokré 1264 Ano L
14 km MB Zelenka Libor 1975 TJ Jiskra Třeboň 1331 Ne
7 km M2B Aleš Kadleček 1975 Kanoistika Sedlčany 1348 Ne
7 km Z2B Alešová Šárka 1977 PLNEJ PUPEK CB 1161 Ano S
7 km Z2B Ardamicová Radka 1981 Běžímpro.cz Centrum Bazalka 1170 Ano M
7 km M2J Bartoň Lukáš 2004 Sokol Mladá Vožice 1186 Ano M
7 km Z2A Bendová Hana 1986 Mladá Vožice 1341 Ne
7 km Z2A Blandová Denisa 2001 Martinice, Votice 1344 Ne
7 km M2A Bucura Catalin 1981 Praha 1163 Ano M
7 km M2A Čapek Roman 1986 Mladá Vožice 1153 Ano XL
7 km M2C Červenka Milan 1967 TJ Dynamo Pardubice 1224 Ano L
7 km Z2A Dubjáková Kateřina 1999 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 1220 Ano S
7 km M2B Habara Jaromír 1974 PKvytrvalciRB 1337 Ne
7 km M2B Hadáček František 1975 SPSVD Jistebnice 1152 Ne
7 km Z2B Holovská Markéta 1978 Jindřichův Hradec 1228 Ano L
7 km Z2A Honsová Romča 1987 Běžecký klub Bechyně 1180 Ano S
7 km M2A Hořejš Dominik 1999 Ústrašice 1208 Ano L
7 km M2B Hořejš Jiří 1972 Ústrašice 1209 Ano XL
7 km Z2A Hořejšová Barbora 1997 1210 Ano S
7 km Z2A Hořejšová Kristýna 1995 Ústrašice 1207 Ano M
7 km Z2C Hrdlicka Iveta 1972 1193 Ano M
7 km Z2A Chlupová Tereza 1991 DVABĚŽCI.CZ 1244 Ano S
7 km M2A Jakubiak Sebastián 1988 Pelhřimov 1315 Ano
7 km M2A Jelenecký Matěj 2002 1343 Ne
7 km Z2C Jiroušková Hana 1972 Znosim 1213 Ano S
7 km Z2A Kabíčková Tereza 2002 Mladá Vožice 1320 Ano
7 km Z2B Kazdová Martina 1978 1234 Ano S
7 km M2A Kliment Lukáš 1981 1169 Ano L
7 km M2A Konášek Jan 1985 Zruč nad Sázavou 1202 Ne
7 km M2A Konášek Václav 1986 RASTY team ! 1201 Ne
7 km Z2B Košecová Miroslava 1984 CBC Team 1284 Ne
7 km Z2A Kotrlová Petra 1996 1356 Ne
7 km Z2C Krátká Anna 1969 Hvězda Pardubice 1205 Ano XL
7 km M2A Krol Rene 1984 Praha 1162 Ano L
7 km Z2B Kučerová Blanka 1978 Adventní běhání 1239 Ano S
7 km Z2J Kučerová Lucka 2006 Adventní běhání 1240 Ano S
7 km M2A Kuchař Ondřej 1992 Brno 1233 Ano L
7 km M2J Malina Tomaš 2005 Kanoistika Sedlčany 1347 Ne
7 km Z2C Matušicová Šárka 1974 Sezimovo Ústí 1250 Ano M
7 km M2A Melena Jan 1985 1218 Ano L
7 km Z2A Melenová Lucie 1986 1219 Ano S
7 km M2J Němeček Václav 2004 Mladá Vožice 1319 Ano
7 km Z2B Nováková Alena 1980 Benešov 1321 Ano
7 km Z2A Nováková Lucie 1993 Nadějkov 1292 Ano
7 km M2A Palivec David 1984 Sokol Sudoměřice u Tábora 1323 Ano
7 km M2A Pešek Bohumil 1987 1173 Ano L
7 km Z2A Petráňková Veronika 2001 Praha 1322 Ano
7 km Z2A Petrásková Nikol 1998 TJ Jiskra Zruč n./Sáz. 1275 Ano M
7 km Z2C Picková Jana 1972 BBK 1355 Ne
7 km Z2A Pleštilová Lucie 1988 PLNEJ PUPEK CB 1333 Ano
7 km Z2B Procházková Jitka 1980 SC vebr-sport, z.s. 1167 Ne
7 km Z2A Procházková Marcela 1986 Rozběháme Česko 1227 Ano L
7 km M2C Reichl Petr 1969 Pelhřimov 1212 Ano S
7 km M2B Reitschlager Michal 1978 Mladá Vožice 1178 Ano XL
7 km M2B Reitschlager Roman 1973 Křenice 1230 Ano XL
7 km Z2C Sirová Lucie 1975 KLUB HLINCOVKA,HLINCOVÁ HORA 1353 Ne
7 km Z2C Smažíková Alena 1973 Liga 2000 Tábor 1267 Ano M
7 km Z2B Strnadová Hana 1977 Zhoř u Mladé Vožice 1342 Ne
7 km M2C Svoboda Erik 1968 PK vytrvalci RB 1273 Ne
7 km M2A Svoboda Ondřej 1981 1351 Ne
7 km M2E Svoboda Václav 1949 Plnej pupek Č.Budějovice 1291 Ne
7 km Z2B Šandová Andrea 1983 Prostě běž! 1174 Ano L
7 km Z2B Šeďová Michaela 1984 Tábor 1159 Ano S
7 km Z2B Šilhavecká Lucie 1983 Tábor 1158 Ano M
7 km Z2B Šimová Michaela 1979 Běžecký klub Bechyně 1171 Ano M
7 km Z2A Šindelářová Veronika 1988 Generation team 1354 Ne
7 km Z2A Škrétová Petra 1990 1190 Ne
7 km Z2B Tomášková Lucie 1982 Štěpánovice 1222 Ano S
7 km Z2C Tomášová Gabriela 1969 Relax běhny 1328 Ano
7 km Z2B Tučková Jana 1982 TriSK ČB 1246 Ano S
7 km Z2A Tupá Eva 1986 Rasty Team ! 1340 Ne
7 km Z2C Uhlířová Miroslava 1970 Triatlon team Tábor 1336 Ne
7 km M2B Valenta David 1979 Velosport Valenta Scott team 1199 Ano XL
7 km Z2B Valentová Markéta 1977 Velosport Valenta Scott team 1200 Ano XL
7 km Z2A Vášová Veronika 1995 České Budějovice 1196 Ano S
7 km M2D Vilímek Stanislav 1958 Benešovský běžecký klub 1221 Ano L
7 km Z2B Vinzensová Pavla 1978 1283 Ano
7 km Z2D Vorlová Dana 1962 JBP 1313 Ano
7 km Z2B Vyhnisová Michaela 1977 1189 Ano L
7 km M2B Zahrádka Ladislav 1971 Uhříněves 1357 Ne
7 km Z2A Zelenková Karolína 2000 TJ Jiskra Třeboň 1332 Ne
7 km Z2D Zodererová Václava 1961 Sokol Žižkov Praha 1270 Ano M
7 km Z2B Zoulová Radka 1976 Když nemůžeš přidej víc! 1188 Ano M
Děti M8 Čapek Matěj 2012 Mladá Vožice 1326 Ne
Děti Z6 Čapková Julie 2014 Mladá Vožice 1327 Ne
Děti M8 Čechal Jan 2012 TJ Spartak Hrdlořezy 1261 Ne
Děti Z6 Čechalová Viktorka 2015 TJ Spartak Hrdlořezy 1262 Ne
Děti Z6 Krol Ema 2014 Praha 1318 Ne
Děti M10 Mazač Štěpán 2010 1346 Ne
Děti Z12 Mazačová Sára 2008 1345 Ne
Děti Z10 Reitschlagerova Linda 2011 Mladá Vožice 1286 Ne
Děti Z6 Reitschlagerova Sofie 2016 Mladá Vožice 1287 Ne
Děti M10 Sedlák Tomáš 2010 A4dvory 1301 Ne
Děti M10 Svatoš Adam 2011 Mladá Vožice 1316 Ne
Děti M6 Svatoš Jakub 2016 Mladá Vožice 1317 Ne
Děti M10 Svoboda Luke 2010 1352 Ne
Děti Z10 Szieklíková Markéta 2011 Louňovice pod Blaníkem 1349 Ne
Děti M8 Šibrava Patrik 2012 T.J.Jiskra Zruč nad Sázavou 1229 Ne
Děti M10 Šimeček Martin 2010 Tábor 1274 Ne
Děti Z8 Tučková Lucie 2012 TriSK ČB 1248 Ne
Děti Z14 Tučková Tereza 2007 TriSK ČB 1247 Ne