Bulls MTB maraton Kukle

jihoceskymtbpohar.cz
truhlarstvihronek@seznam.cz

Trasa Kat. Závodník Ročník Klubová příslušnost, popř. město nebo obec Var.sym. Platba Pozn.
Dlouhá MA18-29 Bakus Tomáš 1998 ČEZ Cyklo Team Tábor 1880 Ano
Dlouhá MA50+ Dvořák Otakar 1962 Trans Brody 2081 Ne
Dlouhá MA30-39 Fleischman Jan 1985 Praha 2087 Ne
Dlouhá MA40-49 Grošek Libor 1971 PK sport 2035 Ano
Dlouhá MA50+ Homolka Pavel 1963 TO EUROPE PEK SPORT 1987 Ano
Dlouhá MA30-39 Hrabal Libor 1981 České Budějovice 1973 Ne
Dlouhá ZA18-29 Janů Kamila 2000 Čez ct Tábor 1839 Ano
Dlouhá MA30-39 Jenšík Jan 1988 BIG SHOCK TEAM 1726 Ano
Dlouhá MA40-49 Kalaš Jan 1980 BikePart.cz 1916 Ano
Dlouhá MA18-29 Kampelmüller Michael 1997 Intersport Mühl4tler Bike Team 2005 Ne
Dlouhá MA40-49 Keimling Thomas 1973 Dittersbach 1865 Ne
Dlouhá MA30-39 Kindl Lukáš 1990 Cycology BikeCulture 2057 Ne
Dlouhá MA18-29 Kolář Kryštof 1996 FRbikes.cz 2031 Ano
Dlouhá MA40-49 Marek David 1972 Bikefactory 2036 Ano
Dlouhá MA50+ Michálek Zdeněk 1969 JH Cycling 2008 Ano
Dlouhá MA50+ Míka Oldřich 1968 GALAXY Cyklo Švec 1937 Ne
Dlouhá MA18-29 Slanař Josef 2000 Galaxy Cyklošvec Stevens 1730 Ne
Dlouhá MA18-29 Smola Lukáš 1992 TOI TOI Cykloklub Slaný 1972 Ne
Dlouhá MA30-39 Smrčka Jan 1981 Eurofoam sport team 1996 Ano
Dlouhá MA18-29 Stadler Alexander 1996 Intersport Mühl4tlerBikeTeam 2065 Ne
Dlouhá MA30-39 Studenovský Karel 1983 1867 Ano
Dlouhá MA50+ Šesták Martin 1969 WinPeaks 1762 Ano
Dlouhá MA50+ Šíma Jan 1970 PROMPT 2 SERVIS 2023 Ne
Dlouhá MA18-29 Škvrna Karel 1992 CBC Team 1959 Ano
Dlouhá MA40-49 Štědrý Daniel 1974 Transbrody 1855 Ano
Dlouhá MA50+ Vacenovsky Vit 1968 KT Tryskomys 1964 Ano
Dlouhá MA50+ Vlček Pavel 1963 Kovo Belfín 1994 Ano
Dlouhá MA40-49 Zárybnický Jiří 1976 CK Vinohradské šlapky 2004 Ano
Krátká ZB19-35 Baarová Petra 1998 ZČU Plzeň 2028 Ano
Krátká MB19-39 Babka Jaroslav 1983 Jiko ČÁCHA Sušice 2029 Ano
Krátká MB19-39 Bauer Florian 1994 RC Bike Next 125 Hackl-Lebensräume 2019 Ne
Krátká MB15-18 Belada Tomáš 2003 Cycling Academy Tábor 1863 Ano
Krátká MB40-59 Beznosov Igor 1967 Benešov 2069 Ne
Krátká MB19-39 Bílek Tomáš 1987 Kaplice 1976 Ano
Krátká MB40-59 Hadáček František 1975 GS cyklo team Jistebnice 2038 Ano
Krátká MB19-39 Holický Tomáš 1988 CK RBB Invest J.Hradec 1869 Ano
Krátká MB19-39 Hudrment Dominik 1999 Písek 1767 Ano
Krátká MB15-18 Hurda Vojtěch 2005 kola-bbm.cz 1904 Ne
Krátká MB19-39 Janů Ladislav 1981 Cyklo klub Chýnov 1961 Ne
Krátká MB19-39 Jirků Michal 1986 České Budějovice 1969 Ano
Krátká MB15-18 Klicman Adam 2004 Cycling Academy Tábor 1783 Ano
Krátká MB60+ Klimeš Miloš 1955 ENDEKA BASTA team 1884 Ano
Krátká MB15-18 Kolář Jakub 2003 Písek 1766 Ne
Krátká MB15-18 Košťál Tomáš 2002 Biketime Bulls Písek 2079 Ano
Krátká MB60+ Kouba Miroslav 1960 Šumava riders 1898 Ano
Krátká MB15-18 Kraus Tomáš 2006 CYCLING ACADEMY TÁBOR 1788 Ano
Krátká MB15-18 Krešák Kryštof 2005 Cycling Academy Tábor 1801 Ano
Krátká MB15-18 Kubík Adam 2003 Cycling academy tabor 2061 Ne
Krátká MB40-59 Kučera Jan 1969 KC Slavia Praha 1825 Ne
Krátká MB60+ Lenc Jiří 1954 MTB Šumava Riders 1982 Ano
Krátká MB19-39 Markus Breitenfellner 2001 Team DNA EinDRUCK Sarleinsbach 2042 Ne
Krátká MB40-59 Nový Lukáš 1976 TT Tálín 1915 Ne
Krátká MB19-39 Oberngruber Daniel 1991 RC Bike Next 125 Hackl Lebensräume 2020 Ne
Krátká MB19-39 Pechek Jan 1994 Kola bakus 2040 Ne
Krátká MB15-18 Pešička Michal 2003 Biketime Bulls Písek 2078 Ano
Krátká MB15-18 Podzimek Ondřej 2004 G.Benedikt cykloteamsveczelec 1879 Ano
Krátká MB15-18 Poleščuk Robert 2004 Zajíčkov 1909 Ano
Krátká MB40-59 Skalka Pavel 1970 CBC Team 1908 Ano
Krátká ZB19-35 Smolová Michaela 1992 CBC Team 1960 Ano
Krátká MB19-39 Sova Ondřej 1981 MTB Šumava Riders 1890 Ano
Krátká MB15-18 Šimeček David 2005 Cycling Academy Tábor 1786 Ano
Krátká MB15-18 Štědrý Adam 2007 Transbrody 1854 Ano
Krátká MB19-39 Štourač Roman 1983 Chlum 1967 Ano
Krátká MB19-39 Šuhaj Jan 1983 Kaplice 1977 Ano
Krátká ZB36+ Tereszková Hana 1978 Prodoli Racing team hobby 1866 Ano
Krátká MB15-18 Toman Pavel 2005 Biketime Bulls Písek 2076 Ano
Krátká MB15-18 Turnovský Štěpán 2003 Cykloklub Chýnov 2030 Ano
Krátká MB15-18 Uher David 2005 Biketime Bulls Písek 2077 Ano
Krátká MB40-59 Vališ Petr 1972 Benešov 2058 Ano
Děti-kola M7-9 Bazala Robin 2012 MS bike academy racing 1983 Ano
Děti-kola M7-9 Bejdák Martin 2011 Z Bike Team Třeboň 1777 Ne
Děti-kola M7-9 Dinka Miroslav 2012 CK Jihočeské naděje 2033 Ano
Děti-kola Z10-12 Dušková Adála 2008 Biketime Bulls Písek 2071 Ano
Děti-kola M7-9 Girstl Adam 2012 Čistý sport 1928 Ano
Děti-kola M6 Girstl Filip 2015 Čistý sport 1930 Ano
Děti-kola M10-12 Herink Lukáš 2010 Biketime Bulls Písek 2066 Ano
Děti-kola M10-12 Herink Václav 2010 Biketime Bulls Písek 2073 Ano
Děti-kola M10-12 Hrbek Jiří 2009 Biketime Bulls Písek 2070 Ano
Děti-kola Z7-9 Hrbková Tereza 2012 Biketime Bulls Písek 2054 Ano
Děti-kola M13-14 Hronek Jaroslav 2007 Biketime Bulls Písek 2072 Ano
Děti-kola Z7-9 Hronková Tereza 2011 Biketime Bulls Písek 2059 Ano
Děti-kola M10-12 Hurda Bartoloměj 2008 kola-bbm.cz 1903 Ne
Děti-kola Z6 Chod Adéla 2015 Ježíkov Horažďovice 1988 Ano
Děti-kola M7-9 Chod Samuel 2011 Ježíkov Horažďovice 1986 Ano
Děti-kola M7-9 Ira Vojtěch 2011 Biketime Bulls Písek 2056 Ano
Děti-kola Z7-9 Janů Adéla 2012 Cyklo klub Chýnov 1875 Ne
Děti-kola M7-9 Javorský Filip 2013 cK Jihočeské naděje 2047 Ano
Děti-kola Z7-9 Krakowitzerová Sára 2012 Z BIKE TEAM TŘEBOŇ 1809 Ne
Děti-kola M13-14 Kraus Tomáš 2006 CYCLING ACADEMY TÁBOR 1787 Ano
Děti-kola Z6 Krešáková Eliška 2017 Cycling Academy Tábor 2007 Ano
Děti-kola Z10-12 Lebedová Adéla 2008 CK Jihočeské naděje 2046 Ano
Děti-kola Z13-14 Lebedová Kristýna 2006 CK Jihočeské naděje 2045 Ano
Děti-kola M6 Liška Adam 2014 Biketime Bulls Písek 2055 Ano
Děti-kola Z7-9 Maňákova Valerie 2012 Čistý sport Kids Racing team 1871 Ne
Děti-kola M13-14 Mařík Petr 2006 Biketime Bulls Písek 2075 Ano
Děti-kola M10-12 Matásek Jakub 2010 Biketime Bulls Písek 2060 Ano
Děti-kola M10-12 Pazourek Tadeáš 2009 Cycling Academy Tábor 1862 Ano
Děti-kola Z7-9 Pazourková Vilma 2011 Cycling Academy Tábor 1864 Ano
Děti-kola M7-9 Perina Jan 2011 SKI TEAM BUDWEIS 2024 Ano
Děti-kola Z6 Perinová Anna 2017 SKI TEAM BUDWEIS 2088 Ne
Děti-kola Z7-9 Perinová Kateřina 2012 SKI TEAM BUDWEIS 2025 Ne
Děti-kola Z7-9 Rothbauerová Julie 2012 Biketime Bulls Písek 2052 Ano
Děti-kola Z10-12 Rothbauerová Karolína 2009 Biketime Bulls Písek 2067 Ano
Děti-kola M10-12 Rybařík Tomáš 2008 GS cyklo team Jistebnice 1836 Ne
Děti-kola M7-9 Tobolka Tadeáš 2011 Z Bike Team Třeboň 1785 Ne
Děti-kola M7-9 Vaněk Michal 2012 CK Jihočeské naděje 2044 Ano
Děti-kola M10-12 Vlasatý Vojtěch 2010 Biketime Bulls Písek 2080 Ano
Děti-kola M7-9 Vostrý David 2013 Biketime Bulls Písek 2053 Ano
Odrážedla M4 Brand Hugo 2017 Biketime Bulls Písek 2050 Ano
Odrážedla M4 Jaroš Josef 2017 Biketime Bulls Písek 2048 Ano
Odrážedla M4 Kreja Jan 2017 Biketime Bulls Písek 2051 Ano
Odrážedla Z4 Krešáková Eliška 2017 Cycling Academy Tábor 2006 Ano
Odrážedla M4 Maňák Marek 2016 Čistý sport Kids Racing team 1872 Ne
Odrážedla Z4 Perinová Anna 2017 SKI TEAM BUDWEIS 2026 Ne
Odrážedla M4 Skalický Antonín 2017 Borotín 1858 Ne
Odrážedla M4 Vostrý Martin 2018 Biketime Bulls Písek 2049 Ano