Pocta Pacovské vrchovině - Memoriál Davida Švadleny


Trasa Kat. Závodník Ročník Klubová příslušnost, popř. město nebo obec Var.sym. Platba Pozn.
72 km Z Bartošová Denisa 1992 Cyklo tým Teamsport Havířov 1536 Ne
72 km MD Běhounek Michal 1967 Veloservis Team 1539 Ano
72 km MC Cirkl Petr 1971 Velo Club Cirkl CB 1469 Ne
72 km MA Davies Joshua Edward 1997 Rafkarna- IDEA 1483 Ano
72 km MA Doležal Adam 2000 Favorit Brno 1534 Ano
72 km MC Dvořák Jan 1979 SpectrumBike ČB 1524 Ne
72 km MA Dychtl Michal 1993 1464 Ne
72 km MB Eremka Petr 1987 Velo-team 1491 Ano
72 km MB Fidler Martin 1990 HR Racing České Budějovice 1443 Ne
72 km MA Filip Jakub 1994 Velo Club Cirkl CB 1479 Ne
72 km MB Foltýn Roman 1984 Decathlon Tábor 1468 Ano
72 km MC Gotthard David 1976 Rafkarna IDEA Cycling Team 1527 Ne
72 km MC Halík Jaroslav 1971 Veloservis Team 1526 Ne
72 km MB Holan Petr 1988 CT Weber 1481 Ne
72 km MA Hradecký Jaroslav 1996 SportRaces Cycling Team 1559 Ano
72 km MC Hrádek Martin 1976 COPR PŘEŠTICE 1459 Ne
72 km MB Janoušek Jiří 1983 SPORT IMPORT 1506 Ne
72 km MC Jiřička Miroslav 1972 Cyklo Jiřička 1550 Ano
72 km MB Kerpl Lukáš 1985 CK Vinohradské Šlapky 1451 Ne
72 km M3 Klicman Adam 2004 Cycling Academy Tábor 1457 Ano
72 km MA Koblic Radek 1993 CT Weber 1579 Ne
72 km MD Kopic Petr 1965 Cyklo Jiřička 1500 Ano
72 km MC Krátký Vladan 1973 Cyklo Jiřička 1449 Ne
72 km MB Kubicek Michal 1984 Superior bitters cyklo live 1561 Ne
72 km MC Kubíček Zdeněk 1972 Bitters Superior CYKLOLIVE team 1563 Ano
72 km MA Kudlák Tomáš 1993 Galaxy CykloŠvec Stevens 1480 Ne
72 km MB Lacina Jan 1989 HR Racing Team České Budějovice 1545 Ne
72 km MC Lehner Pavel 1979 CK Vinohradske slapky 1577 Ne
72 km Z Matlášková Jana 1966 Cyklo Jiřička 1487 Ano
72 km MB Mlynář Jan 1988 Cyklo Jiřička 1473 Ano
72 km MA Němeček Aleš 1991 PROMPT 2 Servis 1453 Ano
72 km MC Novák Václav 1974 GW Jihotrans 1504 Ano
72 km MB Novák Vlastimil 1987 GW Jihotrans 1531 Ano
72 km Z Nováková Kristýna 2004 GW Jihotrans 1505 Ano
72 km MC Osenský Robert 1980 HR Racing Team České Budějovice 1465 Ne
72 km MB Pech Jan 1989 1462 Ne
72 km ME Peltan Zdeněk 1959 Cyklo Jiřička 1486 Ano
72 km MC Plechata Radek 1977 Velo club Tábor 1463 Ne
72 km MC Ploner Robert 1977 RPR Římov 1478 Ano
72 km MD Prager Karel 1963 CK Vinohradské Šlapky 1523 Ne
72 km MC Průcha Bedřich 1973 Bikeheart 1471 Ne
72 km MC Ress Tomáš 1977 Sport Import 1470 Ne
72 km MA Stibal Adam 2001 Alltraining.cz 1568 Ne
72 km Z Strnadová Alexandra 2001 CK Příbram - Fany GASTRO 1535 Ne
72 km M3 Šimeček David 2005 Cycling Academy Tábor 1454 Ne
72 km MC Šimeček Václav 1972 Cycling Academy Tábor 1455 Ne
72 km MB Šíp David 1987 CYCLING ACADEMY TÁBOR 1460 Ne
72 km MC Švadlena Petr 1972 Velo club Tábor 1492 Ne
72 km MD Thaler Jürgen 1968 RC Raiba Kosmopiloten Zwettl Radshop Kalteis 1566 Ne
72 km MC Tichý Václav 1978 Diablo Sport Český Krumlov 1553 Ne
72 km MC Tichý Vít 1971 Pb 1502 Ano
72 km MA Toman Vojtěch 1996 HR Racing České Budějovice 1444 Ne
72 km MD Tserendorj Baasanbayar 1967 vinohradskyslapky 1578 Ne
72 km MD Tůma Roman 1965 AC Sparta Praha Cycling Akademie 1532 Ano
72 km MB Vacík Petr 1989 bikesupport.cz Caffe Trombetta 1458 Ne
72 km Z Vejvodová Pavlína 1989 Bernartice (Velo Club Tábor) c 1574 Ne
72 km MC Viktora Jan 1978 Prodoli Racing Team 1543 Ano
72 km MC Vlk Karel 1980 CK Kramolín 1522 Ne
72 km MB Zikmund Petr 1983 CT WEBER 1461 Ne