Stevens Jihočeský MTB pohár - seriál

jihoceskymtbpohar.cz
spsvd@seznam.cz

Trasa Kat. Závodník Ročník Klubová příslušnost, popř. město nebo obec Var.sym. Platba Pozn.
Dlouhá MA18-29 Bílek Michal 1992 Uličník 1392 Ne
Dlouhá MA18-29 Grošek Filip 1994 PRODOLI Racing team 1405 Ne
Dlouhá MA40-49 Hynšt František 1979 GS cyklo team Jistebnice 1423 Ne
Dlouhá MA30-39 Jindrle Jaroslav 1990 DECATHLON Cycling Team 1412 Ne
Dlouhá MA18-29 Kotýnek Rudolf 2002 DECATHLON Cycling Team 1413 Ne
Dlouhá MA18-29 Lehocký Pavel 1997 GS cyklo team Jistebnice 1426 Ne
Dlouhá MA50+ Míka Oldřich 1968 Galaxy Cyklo Švec 1397 Ne
Dlouhá MA40-49 Miňha Petr 1976 GS Cyklo Team Jistebnice 1427 Ne
Dlouhá MA18-29 Němeček Aleš 1991 PROMPT 2 Servis 1415 Ne
Dlouhá MA50+ Ramba Martin 1964 Praha 1450 Ne
Dlouhá MA50+ Šesták Martin 1969 WinPeaks 1391 Ne
Dlouhá MA18-29 Šitner Jaroslav 1999 GS cyklo team Jistebnice 1425 Ne
Dlouhá MA40-49 Viktora Jan 1978 PRODOLI Racing team 1420 Ne
Dlouhá MA30-39 Weber Aleš 1983 Planá nad Lužnicí 1430 Ne
Dlouhá MA18-29 Zíka Marek 1999 GS cyklo team Jistebnice 1428 Ne
Krátká MB40-59 Benda Pavel 1968 Expres Tufo Team Kolín 1390 Ne
Krátká MB60+ Bubla Ladislav 1959 GS Jistebnice 1393 Ne
Krátká ZB36+ Kopecká Lenka 1976 GS cyklo team Jistebnice 1407 Ne
Krátká MB40-59 Kopecký Václav 1967 GS cyklo team Jistebnice 1406 Ne
Krátká ZB15-18 Kotlínová Simona 2003 ČEZ Tábor 1396 Ne
Krátká ZB15-18 Macháčková Barbora 2002 GS cyklo team Jistebnice 1429 Ne
Krátká MB40-59 Novák Václav 1974 GW Jihotrans 1387 Ne
Krátká ZB15-18 Nováková Kristýna 2004 GW Jihotrans 1386 Ne
Krátká MB15-18 Podzimek Ondřej 2004 G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč 1395 Ne
Krátká MB19-39 Prokeš Lukáš 1993 LP SPEDIS 1404 Ne
Krátká MB60+ Rybařík Pavel 1957 GS cyklo team Jistebnice 1549 Ne
Krátká MB19-39 Šuhaj Jan 1983 Kaplice 1394 Ne
Krátká ZB36+ Tereszková Hana 1978 Prodoli Racing Team-hobby 1433 Ne
Krátká ZB36+ Tomíková Dagmar 1973 GS cyklo team Jistebnice 1424 Ne
Krátká MB19-39 Vilímek Ondřej 1996 Písek 1410 Ne
Tandem TD Morozov Vašek 1963 Agro 21 Rokycany 1388 Ne
Děti-kola M13-14 Barabáš Jiří 2007 Strachotice 1516 Ne
Děti-kola M7-9 Benda Stanislav 2012 Expres Tufo Team Kolín 1389 Ne
Děti-kola M7-9 Javorský Filip 2013 CK Jihočeské naděje 1401 Ne
Děti-kola Z7-9 Maňáková Valerie 2012 Čistý sport Kids Racing team 1421 Ne
Děti-kola M7-9 Smíšek Jakub 2013 Kamenice nad Lipou 1402 Ne
Děti-kola Z10-12 Smíšková Andrea 2010 Kamenice nad Lipou 1403 Ne
Děti-kola M7-9 Smrčka Matyáš 2013 Eurofoam Žirovnice 1416 Ne
Děti-kola Z6 Smrčková Natálie 2014 Eurofoam Žirovnice 1417 Ne
Děti-kola M7-9 Svatoš Adam 2011 GS cyklo team Jistebnice 1400 Ne
Děti-kola M6 Svatoš Jakub 2016 GS cyklo team Jistebnice 1399 Ne
Děti-kola M6 Weber Maxmilian 2014 Aso Dukla Brno 1431 Ne
Děti-kola M7-9 Zavadil Mikuláš 2011 G. Benedikt Švec cykloteam Želeč 1418 Ne
Děti-kola M7-9 Zavadil Tobiáš 2012 G. Benedikt Švec cykloteam Želeč 1419 Ne
Děti-kola M6 Zelinka Adam 2015 Transkol.cz 1409 Ne
Odrážedla M4 Maňák Marek 2016 Čistý sport Kids Racing team 1422 Ne
Odrážedla M4 Svatoš Jakub 2016 GS cyklo team Jistebnice 1398 Ne
Odrážedla Z4 Weber Sarah 2017 Aso Dukla Brno 1432 Ne