Startovní listina 27.6.2020 - Kukle u Tálína - Bulls MTB maraton Kukle

St.čís.TrasaKat.ZávodníkRočníkTeam nebo město nebo přezdívkaStartovnéVar.sym.ZaplacenoPozn.
Jenšík Jan1988BIG SHOCK TEAM0 Kč1726Ano
Slanař Josef2000Galaxy CykloŠvec Stevens team0 Kč1730Ne
Šesták Martin1969WinPeaks0 Kč1762Ano
Kolář Jakub2003Písek0 Kč1766Ne
Hudrment Dominik1999Písek0 Kč1767Ano
Bejdák Martin2011Z Bike Team Třeboň0 Kč1777Ne
Klicman Adam2004Cycling Academy Tábor0 Kč1783Ano
Tobolka Tadeáš2011Z Bike Team Třeboň0 Kč1785Ne
Šimeček David2005Cycling Academy Tábor0 Kč1786Ano
Kraus Tomáš2006Cycling Academy Tábor0 Kč1787Ano
Kraus Tomáš2006Cycling Academy Tábor0 Kč1788Ano
Krešák Kryštof2005Cycling Academy Tábor0 Kč1801Ano
Krakowitzerová Sára2012Z BIKE TEAM TŘEBOŇ0 Kč1809Ne
Kučera Jan1969KC Slavia Praha0 Kč1825Ne
Rybařík Tomáš2008GS cyklo team Jistebnice0 Kč1836Ne
Janů Kamila2000Čez ct Tábor0 Kč1839Ano
Štědrý Adam2007Transbrody0 Kč1854Ano
Štědrý Daniel1974Transbrody0 Kč1855Ano
Skalický Antonín2017Borotín0 Kč1858Ne
Pazourek Tadeáš2009Cycling Academy Tábor0 Kč1862Ano
Belada Tomáš2003Cycling Academy Tábor0 Kč1863Ano
Pazourková Vilma2011Cycling Academy Tábor0 Kč1864Ano
Keimling Thomas1973Dittersbach0 Kč1865Ne
Tereszková Hana1978Prodoli Racing Team0 Kč1866Ano
Studenovský Karel19830 Kč1867Ano
Holický Tomáš1988CK RBB Invest J.Hradec0 Kč1869Ano
Maňákova Valerie2012Čistý sport Kids Racing team0 Kč1871Ne
Maňák Marek2016Čistý sport Kids Racing team0 Kč1872Ne
Janů Adéla2012Cyklo klub Chýnov0 Kč1875Ne
Podzimek Ondřej2004G. Benedikt cykloteam Švec Želeč0 Kč1879Ano
Bakus Tomáš1998ČEZ Cyklo Team Tábor0 Kč1880Ano
Klimeš Miloš1955ENDEKA BASTA team0 Kč1884Ano
Sova Ondřej1981MTB Šumava Riders0 Kč1890Ano
Kouba Miroslav1960Šumava riders0 Kč1898Ano
Hurda Bartoloměj2008kola-bbm.cz0 Kč1903Ne
Hurda Vojtěch2005kola-bbm.cz0 Kč1904Ne
Skalka Pavel1970CBC Team0 Kč1908Ano
Poleščuk Robert2004Zajíčkov0 Kč1909Ano
Nový Lukáš1976TT Tálín0 Kč1915Ne
Kalaš Jan1980BikePart.cz0 Kč1916Ano
Girstl Adam2012Čistý sport0 Kč1928Ano
Girstl Filip2015Čistý sport0 Kč1930Ano
Míka Oldřich1968Galaxy CykloŠvec Stevens team0 Kč1937Ne
Škvrna Karel1992CBC Team0 Kč1959Ano
Smolová Michaela1992CBC Team0 Kč1960Ano
Janů Ladislav1981Cyklo klub Chýnov0 Kč1961Ne
Vacenovsky Vit1968KT Tryskomys0 Kč1964Ano
Štourač Roman1983Chlum0 Kč1967Ano
Jirků Michal1986České Budějovice0 Kč1969Ano
Smola Lukáš1992TOI TOI Cykloklub Slaný0 Kč1972Ano
Hrabal Libor1981České Budějovice0 Kč1973Ano
Bílek Tomáš1987Kaplice0 Kč1976Ano
Šuhaj Jan1983Kaplice0 Kč1977Ano
Lenc Jiří1954MTB Šumava Riders0 Kč1982Ano
Bazala Robin2012MS bike academy racing0 Kč1983Ano
Chod Samuel2011Ježíkov Horažďovice0 Kč1986Ano
Homolka Pavel1963TO EUROPE PEK SPORT0 Kč1987Ano
Chod Adéla2015Ježíkov Horažďovice0 Kč1988Ano
Vlček Pavel1963Kovo Belfín0 Kč1994Ano
Smrčka Jan1981Eurofoam sport team0 Kč1996Ano
Zárybnický Jiří1976CK Vinohradské šlapky0 Kč2004Ano
Kampelmüller Michael1997Intersport Mühl4tler Bike Team0 Kč2005Ano
Krešáková Eliška2017Cycling Academy Tábor0 Kč2006Ano
Krešáková Eliška2017Cycling Academy Tábor0 Kč2007Ano
Michálek Zdeněk1969JH Cycling0 Kč2008Ano
Bauer Florian1994RC-Bike Next125 Hackl-Lebensräume0 Kč2019Ne
Oberngruber Daniel1991RC-Bike Next125 Hackl-Lebensräume0 Kč2020Ne
Šíma Jan1970PROMPT 2 SERVIS0 Kč2023Ne
Perina Jan2011SKI TEAM BUDWEIS0 Kč2024Ano
Perinová Kateřina2012SKI TEAM BUDWEIS0 Kč2025Ne
Perinová Anna2017SKI TEAM BUDWEIS0 Kč2026Ne
Baarová Petra1998ZČU Plzeň0 Kč2028Ano
Babka Jaroslav1983Jiko ČÁCHA Sušice0 Kč2029Ano
Turnovský Štěpán2003Cykloklub Chýnov0 Kč2030Ano
Kolář Kryštof1996FRbikes.cz0 Kč2031Ano
Dinka Miroslav2012CK Jihočeské naděje0 Kč2033Ano
Grošek Libor1971PK sport0 Kč2035Ano
Marek David1972Bikefactory0 Kč2036Ano
Hadáček František1975GS cyklo team Jistebnice0 Kč2038Ano
Pechek Jan1994Kola bakus0 Kč2040Ne
Markus Breitenfellner2001Team DNA EinDRUCK Sarleinsbach0 Kč2042Ne
Vaněk Michal2012CK Jihočeské naděje0 Kč2044Ano
Lebedová Kristýna2006CK Jihočeské naděje0 Kč2045Ano
Lebedová Adéla2008CK Jihočeské naděje0 Kč2046Ano
Javorský Filip2013CK Jihočeské naděje0 Kč2047Ano
Jaroš Josef2017Biketime Bulls Písek0 Kč2048Ano
Vostrý Martin2018Biketime Bulls Písek0 Kč2049Ano
Brand Hugo2017Biketime Bulls Písek0 Kč2050Ano
Kreja Jan2017Biketime Bulls Písek0 Kč2051Ano
Rothbauerová Julie2012Biketime Bulls Písek0 Kč2052Ano
Vostrý David2013Biketime Bulls Písek0 Kč2053Ano
Hrbková Tereza2012Biketime Bulls Písek0 Kč2054Ano
Liška Adam2014Biketime Bulls Písek0 Kč2055Ano
Ira Vojtěch2011Biketime Bulls Písek0 Kč2056Ano
Kindl Lukáš1990Cycology BikeCulture0 Kč2057Ne
Vališ Petr1972Benešov0 Kč2058Ano
Hronková Tereza2011Biketime Bulls Písek0 Kč2059Ano
Matásek Jakub2010Biketime Bulls Písek0 Kč2060Ano
Kubík Adam2003Cycling Academy Tábor0 Kč2061Ne
Stadler Alexander1996Intersport Mühl4tlerBikeTeam0 Kč2065Ne
Herink Lukáš2010Biketime Bulls Písek0 Kč2066Ano
Rothbauerová Karolína2009Biketime Bulls Písek0 Kč2067Ano
Beznosov Igor1967Benešov0 Kč2069Ne
Hrbek Jiří2009Biketime Bulls Písek0 Kč2070Ano
Dušková Adála2008Biketime Bulls Písek0 Kč2071Ano
Hronek Jaroslav2007Biketime Bulls Písek0 Kč2072Ano
Herink Václav2010Biketime Bulls Písek0 Kč2073Ano
Mařík Petr2006Biketime Bulls Písek0 Kč2075Ano
Toman Pavel2005Biketime Bulls Písek0 Kč2076Ano
Uher David2005Biketime Bulls Písek0 Kč2077Ano
Pešička Michal2003Biketime Bulls Písek0 Kč2078Ano
Košťál Tomáš2002Biketime Bulls Písek0 Kč2079Ano
Vlasatý Vojtěch2010Biketime Bulls Písek0 Kč2080Ano
Dvořák Otakar1962Trans Brody0 Kč2081Ne
Fleischman Jan1985Praha0 Kč2087Ne
Perinová Anna2017SKI TEAM BUDWEIS0 Kč2088Ne